...
Saldeo

Aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSMART 1.33

Dostępna jest kolejna aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSmart. Specjaliści pracowali nad nowymi funkcjami. Jedną z nich jest możliwość podglądu faktur pobranych z KSeF. Pozostałe nowości zostały opisane w poniższym artykule.

Poprawa widoczności i przejrzystości detali dokumentów

W SaldeoSMART zwracamy uwagę także na detale. Tym razem producent ulepszył panel widoku dokumentów. Pojawił się nowy układ zakładek oraz  czystsza forma. Zmianom uległy:

  • widok szczegółowy dokumentu oraz pasek narzędzi umieszczony w dolnej części
Saldeo

 

  • komentarze
Saldeo

 

  • powiązane dokumenty
saldeo

 

  • załączniki do faktur
saldeo

 

  • dodawanie wpłaty
saldeo

 

  • ustawienie osoby odpowiedzialnej
saldeo

Szybkie przybliżanie i oddalanie widoku dokumentu w aplikacji mobilnej

Jednym z najważniejszych funkcji jest podgląd dokumentów. Dlatego tez nieustanie pracujemy nad usprawnieniami tej funkcji.
Powiększanie widoku dokumentu przy pomocy gestów palców pozwala na jeszcze lepszą nawigację oraz możliwość zapoznania się z plikiem w dowolnym przybliżeniu.
Natomiast dodatkowo pojawiła się bardzo potrzebna funkcja umożliwiająca kopiowanie tekstu z faktury. Niejeden Klient z pewnością ucieszy się na tę nowość. Możliwe jest zaznaczenie wybranych danych i skopiowanie ich do schowka. Dzięki temu nie tylko unikniesz możliwych błędów wynikających z przepisywania informacji z faktury, ale również jeszcze bardziej przyśpieszysz sobie pracę. Nie trać dłużej czasu na przepisywanie i sprawdzanie błędów.
Wprowadzając kolejne aktualizacje SaldeoSMART dbamy o to, aby wykorzystać pełen potencjał, jaki niosą ze sobą możliwości telefonów z systemem android oraz iOS.

Wizualizacja faktur pobranych z KSeF w telefonie

Termin wejścia w życie obowiązkowego Krajowego Systemu e- faktur uległ wydłużeniu.  Jednak nie zienia to faktu, że wciąż staramy się, aby nasi klienci byli w pełni przygotowani na nadchodzące zmiany. Następstwem tego jest umożliwienie w aplikacji mobilnej podglądu faktur pobranych z KSeF wraz z ich numerem oraz pobranie pliku z KSeF do xml. Dzięki temu dostęp do najważniejszych dokumentów w SaldeoSMART możliwy będzie także z poziomu telefonu.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia i przetestowania wszystkich nowości i ulepszeń, które zostały wprowadzone. 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top