...

Najnowsze zmiany w wersji aplikacji mobilnej saldeosmart

Dostępna jest nowa wersja aplikacji mobilnej SaldeoSmart. W poniższym artykule przedstawimy informacje na temat najważniejszych nowości. Opowiemy w nim o przejrzystym widoku faktur, wyczekiwanych przez klientów nowych funkcjach oraz naszym nowym logo.

Nowy wygląd detali faktur

Na początek przedstawimy zmiany, jakie dotyczą nowego wyglądu faktur VAT, walutowych, zaliczkowych, korekt i proform. W prosty sposób możliwe będzie sprawdzenie kursu walut, powiązania faktury z zaliczkami czy korektami. Wszystko to przedstawione na jednym zestawieniu w przejrzystym widoku w SaldeoSmart.

Dodatkowo  warto wspomnieć o poprawionych przyciskach akcji. Od tej pory są szybciej dostępne i zawierają wszelkie działania niezbędne do operacji na fakturach.

Zamknięcie miesiąca

W odpowiedzi na liczne prośby i zapytania od Klientów, biur rachunkowych, a także firm, wprowadzona została nowa funkcja w SaldeoSmart. Chodzi tu o zamkniecie miesiąca przez księgowego lub oznaczenie kompletu dokumentów przez firmę. W każdej chwili możliwe jest odznaczenie tej opcji na liście dokumentów i powrót do edycji miesiąca.

Łatwa nawigacja na liście dokumentów

Następnie ujednolicono widoki dla list – w tym wypadku wprowadzona została, podobnie jak na liście faktur, możliwość nawigacji pomiędzy miesiącami z poziomu listy. Od teraz w łatwy i szybki sposób można sprawdzić dokumenty z poszczególnych miesięcy bez używania wyszukiwarki.

Aby jeszcze bardziej poszerzyć możliwości kontekstowego wyszukiwania, kiedy tego potrzebujemy, wprowadzono w wyszukiwarce filtr „Dodano do: miesiąc/rok”. Niewątpliwie usprawni to pracę w systemie SaldeoSmart.

lista zadań saldeosmart

Przejrzysta lista zadań

Dodatkowo lista zadań została delikatnie zmieniona i poprawiono jej widoczność. Na pewno wpłynie to nie tylko na wygodę użytkowania, ale także na szybkość realizacji przypisanych zdań.

Usprawnione wyszukiwanie faktur

Ponad to wraz z nowej wersją SaldeoSmart 1.26, usprawniony został proces wyszukiwania i poruszania się po liście faktur. Jesteśmy pewni, że od teraz fakturowanie w SaldeoSmart stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

W nowej wersji ścieżka prezentacji listy faktur została zmieniona. Pojawi się ona od razu po kliknięciu zakładki „Faktury”.

Niewątpliwie dużym udogodnieniem jest to, że wyszukiwarka faktur jest dostępna z poziomu listy faktur w każdym momencie, bez konieczności przechodzenia do menu aplikacji. Jest to możliwe dzięki ikonce filtrów umiejscowionej u dołu listy. W samej wyszukiwarce dodane zostały dwa sposoby określenia zakresu czasu. Można to zrobić w prosty sposób wybierając miesiąc i rok lub też przejść do ustawień zaawansowanych. Pozwalają one wyszukać faktury w określonym przedziale czasu. Można też wrócić do widoku podstawowego: rok /miesiąc.

saldeosmart lista faktur

Szybkie przechodzenie pomiędzy miesiącami

Aby jeszcze bardziej usprawnić pracę z fakturami w programie SaldeoSmart, wprowadzono możliwość szybkiego przechodzenia pomiędzy miesiącami. Tym samym można swobodnie wybierać kolejne miesiące bez konieczności przejścia do wyszukiwarki.

Nowe logo

nowe logo SaldeoSmart

Na zakończenie wspomnimy o naszym nowym logo. Jest ono widoczne w najnowszej wersji aplikacji mobilnej.

Jest ono początkiem zmian identyfikacji wizualnej. Ponad wszystko aktywnie reagujemy na otaczającą rzeczywistość. Inspiruje nas wszystko co innowacyjne, nowoczesne i użyteczne. Wierzymy w to, że dobry design inspiruje i motywuje do dalszego rozwoju produktu oraz sprawia, że wzrasta poziom zadowolenia z jego używania.

Dlatego też nowe logo powstało z połączenia trzech, przenikających się okręgów, każdy z nich symbolizuje kluczowe cechy marki. Największy to unikatowość i innowacyjność, kolejny to zaufanie i bezpieczeństwo, a trzeci – pionierstwo i pasja. Z połączenia tych wartości powstaje kwintesencja Saldeo – inteligentne rozwiązania.

W nowym logo SaldeoSmart dominuje szlachetny, głęboki odcień granatu, kojarzący się ze spokojem, bezpieczeństwem, zaufaniem i wiedzą. Zestawiony jest z lżejszym odcieniem niebieskiego, podkreślającym przynależność naszego produktu do branży technologicznej. Na końcu całość dopełnia akcent energetycznego pomarańczu, który silnie kontrastuje z błękitem oddając charakter, odwagę i pasję, tak bardzo potrzebne przecież w dzisiejszym biznesie.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top