...
Saldeo

Nowości w Saldeo

Przelewy walutowe

Do funkcji przelewów walutowych dodane zostały kolejne banki, które były najbardziej popularne wśród użytkowników: Bank Pekao S.A. oraz BNP Pribas. 

Link do filmu na temat przelewów walutowych: Tutaj 

KSeF – nadruk na fakturze, pobieranie faktur z KSeF do XML

Specjaliści Saldeo stale pracują nad rozwojem funkcji związanych z KSeF-em. Starają się jak najbardziej uprościć korzystanie z rządowego systemu w aplikacji. W tym celu dodany został nowy parametr dla administratorów. Mogą oni określić dla swojej firmy lub firmy – klienta biura, dodatkowe pole nadrukowane na dokument – „Dane KSeF”. Po zaznaczeniu tej opcji na fakturze pobranej z KSeF pojawi się jej numer KSeF, nazwa użytkownika pobierającego dokument oraz data pobrania.
Dodatkowo poszerzając możliwości obsługi KSeF-u w ramach Saldeo dodano opcję pobierania faktur z KSeF do XML-a. Funkcja dostępna jest na liście dokumentów.

 

Saldeo Faktury z Ksef

Blokowanie możliwość logowania dla klientów biura rachunkowego

Kolejną ważną funkcją jest to, że administrator konta biura rachunkowego w pakiecie Ekspert może na liście swoich Klientów zablokować lub też odblokować możliwość logowania się użytkowników danej firmy. W ten sposób biuro może kontrolować koszty związane z ilością użytkowników obiegowych danej firmy.

Szybszy dostęp do edycji użytkowników

Z pewnością wielu użytkowników czekało na tę zmianę. Już nie trzeba kilkukrotnie klikać, aby dostać się do edycji danego użytkownika. Wszystkie możliwości związane z edycją są widoczne od razu na liście użytkowników. Dodatkowo, aby zobaczyć więcej ustawień dla użytkownika, wystarczy kliknąć w jego imię i nazwisko.  Z pewnością będzie to pomocne usprawnienie i realnie wpłynie na oszczędność czasu użytkowników programu.

Poprawa odczytu wyciągów bankowych

Zespół programistów odpowiedzialny za OCR pracował i nadal pracuje nad poprawą efektywności odczytu wyciągów bankowych. Dotyczy to głównie nowych typów transakcji, które ciągle są poszerzane.

Nowe widoki w zakładce raporty

Stale zmieniamy Saldeo, aby lepiej pracowało się użytkownikom programu. Dodane zostały nowe, przejrzyste widoki dla zakładki raporty: zrealizowane płatności oraz rozrachunki z kontrahentami. Zapraszam do przejrzenia ich w Saldeo.

Odświeżona zakładka kadry

Dla lepszej wygody korzystania z Saldeo zmieniony został widok listy rodzajów dokumentów kadrowych. Teraz każdy rodzaj dokumentu kadrowego jest zdecydowanie lepiej widoczny i łatwiejszy w edycji. 

Saldeo zakładka kadry

Nowy widok liczby kredytów

Ostatnią zmianą zasługującą na uwagę jest zmieniona i bardziej przejrzysta informacja o liczbie kredytów i dostępnym limicie dla administratorów konta. Z pewnością teraz szybko i efektywnie każdy użytkownik otrzyma niezbędne informacje o stanie konta.

Saldeo liczba kredytów

Wszystkie powyżej wymienione zmiany zostały wprowadzone, aby jeszcze wygodniej i łatwiej korzystać z programu Saldeo. 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top