...

Nowości w Saldeo. Aktualizacja do wersji 6.0

nowe logo SaldeoSmart

W poniższym artykule przedstawimy najnowsze zmiany wprowadzone w Saldeo z okazji zaktualizowanej wersji programu 6.0.

Blokowanie firm w pakiecie Ekspert

Specjalnie dla biur rachunkowych, które posiadają pakiet Ekspert wraz z obiegiem dokumentów wprowadzone zostały pewne udogodnienia. Jest możliwość zablokowania firmy, to znaczy że nie będzie ona mogła zalogować się na konto Saldeo, a więc nie będzie wliczana do użytkowników obiegowych. Klient dalej będzie aktywną firmą, którą biuro rachunkowe może obsługiwać w Saldeo. Pozwoli to na lepszą kontrolę nad ilością użytkowników obiegowych. Biuro rachunkowe będzie w stanie regulować ich ilość, co przekłada się na koszt pakietu.

Saldeo

Wykorzystanie kredytów w nowych pakietach

W odpowiedzi na liczne prośby i sugestie klientów specjaliści Saldeo wprowadzili zasadę, że najpierw pobierany jest kredyt z bieżącego pakietu. Natomiast kredyty, które zaoszczędzone zostały w starych pakietach, zużywane zostaną w drugiej kolejności.

Kategoryzacja faktur w InsERT (Edi++)

InsERT (Edi++) posiada tylko jedną możliwość kategoryzacji faktur, a mianowicie rejestr VAT. Aby ułatwić korzystanie z integracji w Saldeo, wprowadzona została automatyczna zmiana w konfiguracji faktur dla firm korzystających InsERT.

Od teraz rejestr VAT będzie ustawiony systemowo bez konieczności ręcznego wyboru poprzez administratora konta. Import skategoryzowanych faktur do InsERT będzie dzięki temu przebiegać bez zakłóceń i konieczności zmiany kategorii na tę właściwą. Z pewnością przyspieszy i ułatwi to pracę z programem.

Saldeo ksef
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top