...

Saldeo
Odczytywanie
Dokumentów

Odczytywanie dokumentów

Saldeo to program, który z najlepszą skutecznością odczytuje faktury metodą OCR. Zintegrowany jest z programami księgowymi i systemami ERP. Dzięki niemu możemy zamienić ręczne przepisywanie danych z faktur papierowych na wygodne skanowanie. Zautomatyzuje to proces wprowadzania faktur, przez co oszczędzimy czas oraz w znacznym stopniu zredukujemy koszty.

nowe logo SaldeoSmart

Program, który sam się uczy

Wykorzystana w systemie technologia Al oraz machine learning pozwala na to, aby program uczył się w trakcie pracy. Dzięki wymiarowaniu i kategoryzacji eksport niezbędnych informacji do programu księgowego będzie jeszcze szybszy.

Natomiast skuteczność odczytu danych w Saldeo wynosi prawie 100%. Saldeo jest w stanie bezbłędnie odczytać dane z faktur VAT, proform, faktur zaliczkowych czy zagranicznych. Doskonale radzi sobie również z wyciągami bankowymi oraz innymi dokumentami.

Dodatkowo Saldeo oferuje najwięcej integracji z programami księgowymi oraz ERP na polskim rynku. Saldeo jest zintegrowany z ponad 40 programami księgowymi.  Niewątpliwie jest to ogromną zaletą tego programu, ponieważ w szybki i prosty sposób można wprowadzić dane z dokumentów do wybranego programu księgowego.

SaldeoSmart

Dodatkowe funkcjonalności które zasługują na uwagę:

 • Możliwość dostępu do konta dla klientów biura rachunkowego. Jeżeli biuro rachunkowe ustawi obsługę klienta, to będzie możliwa opcja korzystania z jednego systemu wraz z klientem.
 • Dzięki Saldeo możliwe jest odczytywanie transakcji z wyciągów bankowych, zarówno przychodzących jak i wychodzących. Dodatkowo program odczyta potwierdzenia przelewów w formacie PDF, które pobierane są z bankowości elektronicznej.
 • W Saldeo możliwe jest generowanie poleceń zapłaty za faktury zakupowe dla bankowości elektronicznej.
 • Jeżeli faktury składają się z kilku stron, wystawione są w obcym języku lub w innych walutach, to żaden problem dla Saldeo. Obsłuży również takie dokumenty.
 • Możliwe jest wyszukanie danego dokumentu już po 1 słowie. Ułatwi to znalezienie interesującego nas dokumentu.
 • Saldeo pozwala na eksport faktur wraz z pozycjami towarowymi do pliku JPK_FA.
 • Mamy pewność że w programie Saldeo nasze dokumenty będą bezpiecznie archiwizowane a dodatkowo dostępne w każdej chwili z każdego miejsca na świecie
 • Ciekawą funkcją jest również możliwość odczytywania kodów kreskowych.

Porównanie pracy bez programu do pracy z Saldeo.

Tradycyjna praca:

 • Ręczne przepisywanie faktur do programu księgowego
 •  Przechowywanie dokumentów papierowych w wielu segregatorach
 • Poszukiwanie dokumentów zajmuje wiele czasu
 • Wysokie koszty papierowej archiwizacji dokumentów
 • Godziny spędzone na księgowaniu

Praca z Saldeo:

 • Szybkie odczytywanie faktur i przesyłanie ich do programu księgowego
 • Brak segregatorów i kosztów ich archiwizacji
 • Wyszukiwanie dokumentów w kilka sekund
 • Uporządkowana praca z klientem
 • Automatyzacja pracy i oszczędność czasu

Podsumowując, wybór jest prosty, a nowoczesna księgowość jest na wyciągnięcie ręki.

Telefon

Promocja SaldeoSmart

Promocja -40% przez 2 miesiące

Takiej promocji jeszcze nie było! Każdy nowy klient, kupując dowolny pakiet w wersji online (za wyjątkiem pakietu Asystent firmy) otrzyma aż 40% rabatu na okres 2 miesięcy. Czas trwania promocji: od 6 do 31 grudnia 2023 r. Zasady skorzystania z promocji:– Z promocji mogą skorzystać tylko nowi Klienci, nie posiadający płatnych pakietów SaldeoSMART.– Promocja dotyczy wyłącznie pakietów wersji online.– Promocja nie obejmuje pakietu Asystent firmy.– Promocja nie łączy się z innymi promocjami.– Promocja nie obejmuje usługi wdrożenia, a w przypadku Pakietu Ekspert konfiguracji i analizy obiegu dokumentów.– Po okresie 2 m-cy, jeśli Klient nie zrezygnuje z usługi, otrzyma pełną fakturę za abonament na kolejne miesiące zgodnie z obowiązującym cennikiem.– Przy składaniu zamówienia zakupu pamiętaj, aby twój opiekun handlowy wpisał kod promocyjny: MIKOŁAJKI2023. Co możesz zyskać z SaldeoSmart? ZyskAI czas z automatyzacją rozrachunków i rozliczeń . UsprawniAI obieg dokumentów: korzystaj z wygodnej i bezpiecznej formy prowadzenia dokumentacji firmowej, zyskAI pełną kontrolę nad ich przepływem. PrzyspieszAI dekretację faktur w systemie księgowym o co najmniej 70%. ŚciągAI z siebie ciężar powtarzalnych zadań. OdkrywAI potęgę inteligentnego wyszukiwania dokumentów. 0/5 (0 Reviews) 0/5 (0 Reviews) 0/5 (0 Reviews) 0/5 (0 Reviews) 0/5 (0 Reviews) 0/5 (0 Reviews)

przeczytaj więcej ->
Saldeo

Nowości w Saldeo

W poniższym wpisie przedstawiamy podsumowanie wszystkich nowości i usprawnień, które w ostatnim czasie zostały wprowadzone w programie Saldeo. Z artykułu dowiedzieć się można o: Przelewy walutowe-dodano 2 nowe banki KSeF – nadruk na fakturze oraz pobieranie faktur z KSeF do XML Blokowanie możliwość logowania dla klientów biura rachunkowego Szybszy dostęp do edycji użytkowników Poprawa odczytu wyciągów bankowych Nowe widoki w zakładce raporty Odświeżona zakładka kadry Nowy widok liczby kredytów Przelewy walutowe Do funkcji przelewów walutowych dodane zostały kolejne banki, które były najbardziej popularne wśród użytkowników: Bank Pekao S.A. oraz BNP Pribas. Link do filmu na temat przelewów walutowych: Tutaj KSeF – nadruk na fakturze, pobieranie faktur z KSeF do XML Specjaliści Saldeo stale pracują nad rozwojem funkcji związanych z KSeF-em. Starają się jak najbardziej uprościć korzystanie z rządowego systemu w aplikacji. W tym celu dodany został nowy parametr dla administratorów. Mogą oni określić dla swojej firmy lub firmy – klienta biura, dodatkowe pole nadrukowane na dokument – „Dane KSeF”. Po zaznaczeniu tej opcji na fakturze pobranej z KSeF pojawi się jej numer KSeF, nazwa użytkownika pobierającego dokument oraz data pobrania. Dodatkowo poszerzając możliwości obsługi KSeF-u w ramach Saldeo dodano opcję pobierania faktur z KSeF do XML-a. Funkcja dostępna jest na

przeczytaj więcej ->
KSeF

KSeF – najważniejsze informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur

Wiadomo już, że Krajowy System e-Faktur stanie się obowiązkowy. Zmienią się zasady wystawiania faktur, a wszyscy przedsiębiorcy i księgowi będą musieli je opanować. Po przeczytaniu poniższego artykułu stanie się jasne, że razem z Saldeo przejście drogi od papieru do faktury ustrukturyzowanej będzie znacznie prostsze. Podstawowe pojęcia Jak zacząć korzystać z nowego systemu? Wystawianie i wysyłanie faktur Pobieranie faktury z KSeF Korzyści posiadania Saldeo Podstawowe pojęcia Na początek warto się zapoznać  z najważniejszymi pojęciami dotyczącymi KSeF. Po pierwsze Krajowy System e-Faktur to system teleinformatyczny wprowadzony przez Ministerstwo Finansów. Służy on m. in. do wystawiania, udostępniania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych. Natomiast faktura ustrukturyzowana to faktura, która została wystawiona za pomocą platformy Krajowego Rejestru e-Faktur (KSeF) i posiada unikalny numer ID. Dodatkowo nazwa faktura ustrukturyzowana jest związana z faktem, że musi być zgodna ze schematem struktury danych, które to ustaliło Ministerstwo Finansów. Faktura ustrukturyzowana ma format XML, który jest zgodny ze strukturą logiczną e-Faktury, którą znaleźć można w Centralnym Repozytorium Wzorów Dokumentów Elektronicznych (CRWDE) na platformie ePUAP. Warto podkreślić że jeśli korzystamy z zaufanego programu do e-fakturowania takiego jak Saldeo, wystawi on fakturę o odpowiedniej strukturze i sprawdzi jej zgodność z wymogami Ministerstwa Finansów. Jak zacząć korzystać z nowego systemu? Dostęp do Krajowego

przeczytaj więcej ->
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
Scroll to Top