...

Saldeo
Wdrożenie

nowe logo SaldeoSmart

Etapy wdrożenia Saldeo – krok po kroku

Saldeo jest to nowoczesny program do odczytywania i digitalizacji dokumentów w firmie lub biurze rachunkowym. Wdrożenie programu Saldeo to kilkuetapowy proces.

Przed zakupem i wprowadzeniem Saldeo w swoim przedsiębiorstwie, warto zapoznać się ze ścieżką wdrożenia tego narzędzia. Należy także wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę oraz jak zaplanować poszczególne działania.

Konsultacje

Wdrożenie Saldeo przeprowadzane jest w jeden powtarzalny sposób.  

Pierwszym etapem są oczywiście konsultacje oraz zbudowanie wiedzy o produkcie. Najczęściej odbywa się to w rozmowie telefonicznej z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Dodatkowo konsultant poznaje potrzeby i wymagania przedsiębiorstwa, jakie powinny być spełnione dzięki Saldeo. Podsumowaniem pierwszego etapu jest przygotowanie indywidualnej oferty.

Prezentacja programu

Następnie znając potrzeby, doradca dobierze najlepsze rozwiązania i przedstawi możliwości programu Saldeo podczas prezentacji w siedzibie firmy. Klient będzie mógł zapoznać się z rzeczywistym działaniem programu.

Zakup programu

Kolejnym etapem jest decyzja zakupowa. Po wybraniu konkretnych produktów należy złożyć zamówienie na program Saldeo, poprzez wypełnienie prostego formularza.

Dodatkowo Doradca pomoże w wybraniu odpowiedniego Pakietu wdrożeniowego.

Wdrożenie i szkolenie pracowników

Następnym krokiem jest samo wdrożenie programu.

Wdrożeniowiec wykonuje pełne wdrożenie, na które składa się:

  • Instalacja i konfiguracja Saldeo,
  • synchronizacja z programem księgowym oraz
  • przeszkolenie pracowników w samodzielnej pracy.

Szkolenia realizowane są w postaci warsztatów na rzeczywistych dokumentach w firmie. A więc od dnia szkolenia pracownicy mogą bez problemu pracować i digitalizować faktury i inne dokumenty. Szkolenia dla pracowników to klucz do sukcesu wdrożenia, ponieważ bez świadomości korzyści dla siebie, pracownicy niechętnie podejmą pracę na systemie.

Czas wdrożenia

Czas wdrożenia zależny jest od różnych czyników takich jak np.:  potrzeb przedsiębiorstwa i ilości konsultacji przedwdrożeniowych, dostępności wdrożeniowców oraz płynności realizacji formalności. Jednak zwykle okres ten nie przekracza miesiąca.  

Serwis i opieka powdrożeniowa

Nasi pracownicy zapewnią także najlepszą opiekę powdrożeniową. Odpowiedzą na pojawiające się pytania, przeszkolą nowych pracowników oraz będą reagowali w przypadku nagłych problemów z systemem.

Telefon

Promocja SaldeoSmart

Promocja -40% przez 2 miesiące

Takiej promocji jeszcze nie było! Każdy nowy klient, kupując dowolny pakiet w wersji online (za wyjątkiem pakietu Asystent firmy) otrzyma aż 40% rabatu na okres 2 miesięcy. Czas trwania promocji: od 6 do 31 grudnia 2023 r. Zasady skorzystania z promocji:– Z promocji mogą skorzystać tylko nowi Klienci, nie posiadający płatnych pakietów SaldeoSMART.– Promocja dotyczy wyłącznie pakietów wersji online.– Promocja nie obejmuje pakietu Asystent firmy.– Promocja nie łączy się z innymi promocjami.– Promocja nie obejmuje usługi wdrożenia, a w przypadku Pakietu Ekspert konfiguracji i analizy obiegu dokumentów.– Po okresie 2 m-cy, jeśli Klient nie zrezygnuje z usługi, otrzyma pełną fakturę za abonament na kolejne miesiące zgodnie z obowiązującym cennikiem.– Przy składaniu zamówienia zakupu pamiętaj, aby twój opiekun handlowy wpisał kod promocyjny: MIKOŁAJKI2023. Co możesz zyskać z SaldeoSmart? ZyskAI czas z automatyzacją rozrachunków i rozliczeń . UsprawniAI obieg dokumentów: korzystaj z wygodnej i bezpiecznej formy prowadzenia dokumentacji firmowej, zyskAI pełną kontrolę nad ich przepływem.

przeczytaj więcej ->
Saldeo

Nowości w Saldeo

W poniższym wpisie przedstawiamy podsumowanie wszystkich nowości i usprawnień, które w ostatnim czasie zostały wprowadzone w programie Saldeo. Z artykułu dowiedzieć się można o: Przelewy walutowe-dodano 2 nowe banki KSeF – nadruk na fakturze oraz pobieranie faktur z KSeF do XML Blokowanie możliwość logowania dla klientów biura rachunkowego Szybszy dostęp do edycji użytkowników Poprawa odczytu wyciągów bankowych Nowe widoki w zakładce raporty Odświeżona zakładka kadry Nowy widok liczby kredytów Przelewy walutowe Do funkcji przelewów walutowych dodane zostały kolejne banki, które były najbardziej popularne wśród użytkowników: Bank Pekao S.A. oraz BNP Pribas. Link do filmu na temat przelewów walutowych: Tutaj KSeF – nadruk na fakturze, pobieranie faktur z KSeF do XML Specjaliści Saldeo stale pracują nad rozwojem funkcji związanych z KSeF-em. Starają się jak najbardziej uprościć korzystanie z rządowego systemu w aplikacji. W tym celu dodany został nowy parametr dla administratorów. Mogą oni określić dla swojej firmy lub firmy – klienta

przeczytaj więcej ->
KSeF

KSeF – najważniejsze informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur

Wiadomo już, że Krajowy System e-Faktur stanie się obowiązkowy. Zmienią się zasady wystawiania faktur, a wszyscy przedsiębiorcy i księgowi będą musieli je opanować. Po przeczytaniu poniższego artykułu stanie się jasne, że razem z Saldeo przejście drogi od papieru do faktury ustrukturyzowanej będzie znacznie prostsze. Podstawowe pojęcia Jak zacząć korzystać z nowego systemu? Wystawianie i wysyłanie faktur Pobieranie faktury z KSeF Korzyści posiadania Saldeo Podstawowe pojęcia Na początek warto się zapoznać  z najważniejszymi pojęciami dotyczącymi KSeF. Po pierwsze Krajowy System e-Faktur to system teleinformatyczny wprowadzony przez Ministerstwo Finansów. Służy on m. in. do wystawiania, udostępniania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych. Natomiast faktura ustrukturyzowana to faktura, która została wystawiona za pomocą platformy Krajowego Rejestru e-Faktur (KSeF) i posiada unikalny numer ID. Dodatkowo nazwa faktura ustrukturyzowana jest związana z faktem, że musi być zgodna ze schematem struktury danych, które to ustaliło Ministerstwo Finansów. Faktura ustrukturyzowana ma format XML, który jest zgodny ze strukturą logiczną

przeczytaj więcej ->
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
Scroll to Top