...

Współpraca
Partner Saldeo

Darek Makarewicz
Darek Makarewicz
Rzetelna i solidna firma.
Patryk Oleszczuk
Patryk Oleszczuk
Polecam. Zawsze dostępni, proste komunikaty otwartość na sugestie i skrajny profesjonalizm. Konsultacja szybka i konkretna. Nic dodać nic ująć. Jeszcze raz polecam!
Kamil Orzechowski
Kamil Orzechowski
Polecam z czystym sumieniem! Olbrzymia wiedza i doświadczenie Pana Michała pomogła wyeliminować manualne prace niemal do zera.
Edyta Makarewicz
Edyta Makarewicz
Polecam współpracę z Wolti. Michał rzetelnie doradza i wdraża program Saldeo. Pełen profesjonalizm.
Grzesiek Tymoszuk
Grzesiek Tymoszuk
Konkretna, rzeczowa pomoc. Pan Michał jest bardzo dobrym specjalistą.
Olga Miller
Olga Miller
Wdrożenie i pomoc przy programie SaldeoSmart jest na bardzo wysokim poziomie, gorąco polecam.

Partner SaldeoSMART - WOLTI

Firma WOLTI zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie wdrażania oprogramowania SaldeoSMART.


Oferujemy doradztwo, konsultacje, szkolenia oraz opieką po wdrożeniową i techniczną. Stale pogłębiamy swoją wiedzę w tych obszarach tak, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Do każdego nowego wdrożenia SaldeoSMART podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, proponujemy rozwiązania i funkcjonalności dopasowane do konkretnych potrzeb w biznesie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Telefon

Wyślij nam wiadomość

Promocja SaldeoSmart

Promocja -40% przez 2 miesiące

Takiej promocji jeszcze nie było! Każdy nowy klient, kupując dowolny pakiet w wersji online (za wyjątkiem pakietu Asystent firmy) otrzyma aż 40% rabatu na okres 2 miesięcy. Czas trwania promocji: od 6 do 31 grudnia 2023 r. Zasady skorzystania z promocji:– Z promocji mogą skorzystać tylko nowi Klienci, nie posiadający płatnych pakietów SaldeoSMART.– Promocja dotyczy wyłącznie pakietów wersji online.– Promocja nie obejmuje pakietu Asystent firmy.– Promocja nie łączy się z innymi promocjami.– Promocja nie obejmuje usługi wdrożenia, a w przypadku Pakietu Ekspert konfiguracji i analizy obiegu dokumentów.– Po okresie 2 m-cy, jeśli Klient nie zrezygnuje z usługi, otrzyma pełną fakturę za abonament na kolejne miesiące zgodnie z obowiązującym cennikiem.– Przy składaniu zamówienia zakupu pamiętaj, aby twój opiekun handlowy wpisał kod promocyjny: MIKOŁAJKI2023. Co możesz zyskać z SaldeoSmart? ZyskAI czas z automatyzacją rozrachunków i rozliczeń . UsprawniAI obieg dokumentów: korzystaj z wygodnej i bezpiecznej formy prowadzenia dokumentacji firmowej, zyskAI pełną kontrolę nad ich przepływem.

przeczytaj więcej ->
Saldeo

Nowości w Saldeo

W poniższym wpisie przedstawiamy podsumowanie wszystkich nowości i usprawnień, które w ostatnim czasie zostały wprowadzone w programie Saldeo. Z artykułu dowiedzieć się można o: Przelewy walutowe-dodano 2 nowe banki KSeF – nadruk na fakturze oraz pobieranie faktur z KSeF do XML Blokowanie możliwość logowania dla klientów biura rachunkowego Szybszy dostęp do edycji użytkowników Poprawa odczytu wyciągów bankowych Nowe widoki w zakładce raporty Odświeżona zakładka kadry Nowy widok liczby kredytów Przelewy walutowe Do funkcji przelewów walutowych dodane zostały kolejne banki, które były najbardziej popularne wśród użytkowników: Bank Pekao S.A. oraz BNP Pribas. Link do filmu na temat przelewów walutowych: Tutaj KSeF – nadruk na fakturze, pobieranie faktur z KSeF do XML Specjaliści Saldeo stale pracują nad rozwojem funkcji związanych z KSeF-em. Starają się jak najbardziej uprościć korzystanie z rządowego systemu w aplikacji. W tym celu dodany został nowy parametr dla administratorów. Mogą oni określić dla swojej firmy lub firmy – klienta

przeczytaj więcej ->
KSeF

KSeF – najważniejsze informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur

Wiadomo już, że Krajowy System e-Faktur stanie się obowiązkowy. Zmienią się zasady wystawiania faktur, a wszyscy przedsiębiorcy i księgowi będą musieli je opanować. Po przeczytaniu poniższego artykułu stanie się jasne, że razem z Saldeo przejście drogi od papieru do faktury ustrukturyzowanej będzie znacznie prostsze. Podstawowe pojęcia Jak zacząć korzystać z nowego systemu? Wystawianie i wysyłanie faktur Pobieranie faktury z KSeF Korzyści posiadania Saldeo Podstawowe pojęcia Na początek warto się zapoznać  z najważniejszymi pojęciami dotyczącymi KSeF. Po pierwsze Krajowy System e-Faktur to system teleinformatyczny wprowadzony przez Ministerstwo Finansów. Służy on m. in. do wystawiania, udostępniania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych. Natomiast faktura ustrukturyzowana to faktura, która została wystawiona za pomocą platformy Krajowego Rejestru e-Faktur (KSeF) i posiada unikalny numer ID. Dodatkowo nazwa faktura ustrukturyzowana jest związana z faktem, że musi być zgodna ze schematem struktury danych, które to ustaliło Ministerstwo Finansów. Faktura ustrukturyzowana ma format XML, który jest zgodny ze strukturą logiczną

przeczytaj więcej ->
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
5/5 (1 Review)
Scroll to Top