...

Saldeo
Faktury

Saldeo służy nie tylko do odczytywania dokumentów poprzez OCR. Dzięki programowi Saldeo mamy także możliwość wystawiania faktur. Za pomocą aplikacji w prosty sposób opanujemy chaos związany z fakturami sprzedażowymi, ponieważ uporządkujemy  wszystkie dokumenty w jednym miejscu. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego dostępu do e-archiwum faktur z każdego miejsca, wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Faktury saldeosmart

Różne rodzaje dokumentów

Za pomocą aplikacji mobilnej lub aplikacji webowej mamy możliwość wystawienia faktur: VAT, zaliczki, korekty czy rachunki. Dodatkowo możliwe jest automatyczne generowanie faktur cyklicznych dla wybranych kontrahentów.

Click&pay

Natomiast wszystkie faktury wystawione w Saldeo, posiadają ciekawą opcję click&pay, która zaszyta jest w dokumencie. Dlatego opłata za fakturę możliwa jest już z poziomu dokumentu.

Faktoring i monitoring

W Saldeo można skorzystać z odblokowania zamrożonych środków finansowych w wystawionych fakturach. Jest to alternatywna metoda finansowania swojej działalności.

Oprócz tego z poziomu programu łatwo i wygodnie można także kontrolować zaległości za wystawione faktury

Natomiast dzięki integracji z ponad 40 programami księgowymi przesyłanie faktur będzie w znacznym stopniu usprawnione i zautomatyzowane. A w razie potrzeby zaawansowana wyszukiwarka w aplikacji pozwoli na szybkie odnalezienie danego dokumentu.

Darmowy pakiet Saldeo Twój asystent

Warto podkreślić, ze dzięki darmowemu pakietowi Twój asystent, mikro i małe przedsiębiorstwa mogą korzystać z kompletu podstawowych funkcjonalności. Pakiet zgodny jest z wymogami prawa oraz zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

Bez wątpienia jest idealnym pomocnikiem przy starcie biznesu, pozwoli na kontrolowanie należności oraz rozliczenia z kontrahentami.

Telefon

Krajowy System e-Faktur

Nowe terminy wejścia w życie KSeF. Od 1 lutego 2026 r. obligatoryjny KSeF dla podatników czynnych i zwolnionych z VAT.

Krajowy System e-Faktur, w skrócie KSef, to nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które ma na celu zrewolucjonizowanie obiegu faktur w Polsce poprzez ich pełną elektronizację. Jego wprowadzenie wiąże się z szerokimi zmianami dla przedsiębiorców oraz administracji skarbowej. Termin obowiązkowego wejścia KSef został kilkakrotnie przesunięty, co wywołało różne reakcje wśród zainteresowanych stron. Najnowsze informacje wskazują, że obowiązek korzystania z KSef wejdzie w życie od 1 lutego 2026 roku. Przyjrzyjmy się, dlaczego termin ten był kilkakrotnie zmieniany i jakie konsekwencje niesie to za sobą dla polskich przedsiębiorców. W poniższym artykule znajdziemy informację na temat: Zmiany w terminie wejścia Krajowego Systemu e-Faktur  Przyczyny opóźnienia Kluczowe zmiany i wymagania Przygotowania i testowanie Korzyści wynikające z wdrożenia KSeF Główne wyzwania jakie stoją przed przedsiębiorcami Podsumowanie Zmiany w terminie wejścia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) Ministerstwo Finansów ogłosiło istotne zmiany dotyczące wprowadzenia obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) dla podatników czynnych i zwolnionych z VAT. Nowa data wejścia w życie

przeczytaj więcej ->
Saldeo

Dostępne nowe funkcje filtrowania w aplikacji mobilnej. Wersja 1.35.

W najnowszej wersji 1.35 aplikacji mobilnej SaldeoSmart wprowadzono kilka istotnych zmian. W poniższym artykule zostaną one pokrótce opisane. SaldeoSmart od lat wspomaga i ułatwia pracę użytkownikom programu. Dzięki niemu, prowadzenie firmy czy biura staje się przyjemniejsze i mniej problemowe. Specjaliści Saldeo stale dbają o jak najwyższy poziom jakości programu, dlatego też co jakiś czas wprowadzane zostają aktualizacje. Tym razem usprawniono filtrowanie w aplikacji mobilnej. Dzięki najnowszej aktualizacji znalezienie interesującego nas dokumentu stanie się dużo prostsze. Zostały wprowadzone  filtry, które podzielono na trzy kategorie: główne, obieg dokumentów KSeF. Dzięki temu podziałowi, proces wyszukiwania stanie się znacznie szybszy.   Kolejną zmianą w programie jest dodana nowa opcja w grupie filtrów „obieg dokumentów” – szybki wybór „Przypisane do mnie”. Dzięki tej nowości możliwe jest wyfiltrowanie tylko tych dokumentów, które zostały przypisane do danej osoby. Jest to wygodna i przejrzysta metoda na wyszukiwanie dokumentów oraz wybór tylko tych danych, które nas dotyczą.   Dodatkowo,

przeczytaj więcej ->
Saldeo

Aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSMART 1.33

Dostępna jest kolejna aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSmart. Specjaliści pracowali nad nowymi funkcjami. Jedną z nich jest możliwość podglądu faktur pobranych z KSeF. Pozostałe nowości zostały opisane w poniższym artykule. Poprawa widoczności i przejrzystości detali dokumentów W SaldeoSMART zwracamy uwagę także na detale. Tym razem producent ulepszył panel widoku dokumentów. Pojawił się nowy układ zakładek oraz  czystsza forma. Zmianom uległy: widok szczegółowy dokumentu oraz pasek narzędzi umieszczony w dolnej części   komentarze   powiązane dokumenty   załączniki do faktur   dodawanie wpłaty   ustawienie osoby odpowiedzialnej Szybkie przybliżanie i oddalanie widoku dokumentu w aplikacji mobilnej Jednym z najważniejszych funkcji jest podgląd dokumentów. Dlatego tez nieustanie pracujemy nad usprawnieniami tej funkcji.Powiększanie widoku dokumentu przy pomocy gestów palców pozwala na jeszcze lepszą nawigację oraz możliwość zapoznania się z plikiem w dowolnym przybliżeniu. Natomiast dodatkowo pojawiła się bardzo potrzebna funkcja umożliwiająca kopiowanie tekstu z faktury. Niejeden Klient z pewnością ucieszy się na tę nowość. Możliwe

przeczytaj więcej ->
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
Scroll to Top