...

Saldeo
Faktury

Saldeo służy nie tylko do odczytywania dokumentów poprzez OCR. Dzięki programowi Saldeo mamy także możliwość wystawiania faktur. Za pomocą aplikacji w prosty sposób opanujemy chaos związany z fakturami sprzedażowymi, ponieważ uporządkujemy  wszystkie dokumenty w jednym miejscu. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego dostępu do e-archiwum faktur z każdego miejsca, wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Faktury saldeosmart

Różne rodzaje dokumentów

Za pomocą aplikacji mobilnej lub aplikacji webowej mamy możliwość wystawienia faktur: VAT, zaliczki, korekty czy rachunki. Dodatkowo możliwe jest automatyczne generowanie faktur cyklicznych dla wybranych kontrahentów.

Click&pay

Natomiast wszystkie faktury wystawione w Saldeo, posiadają ciekawą opcję click&pay, która zaszyta jest w dokumencie. Dlatego opłata za fakturę możliwa jest już z poziomu dokumentu.

Faktoring i monitoring

W Saldeo można skorzystać z odblokowania zamrożonych środków finansowych w wystawionych fakturach. Jest to alternatywna metoda finansowania swojej działalności.

Oprócz tego z poziomu programu łatwo i wygodnie można także kontrolować zaległości za wystawione faktury

Natomiast dzięki integracji z ponad 40 programami księgowymi przesyłanie faktur będzie w znacznym stopniu usprawnione i zautomatyzowane. A w razie potrzeby zaawansowana wyszukiwarka w aplikacji pozwoli na szybkie odnalezienie danego dokumentu.

Darmowy pakiet Saldeo Twój asystent

Warto podkreślić, ze dzięki darmowemu pakietowi Twój asystent, mikro i małe przedsiębiorstwa mogą korzystać z kompletu podstawowych funkcjonalności. Pakiet zgodny jest z wymogami prawa oraz zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

Bez wątpienia jest idealnym pomocnikiem przy starcie biznesu, pozwoli na kontrolowanie należności oraz rozliczenia z kontrahentami.

Telefon

Promocja SaldeoSmart

Promocja -40% przez 2 miesiące

Takiej promocji jeszcze nie było! Każdy nowy klient, kupując dowolny pakiet w wersji online (za wyjątkiem pakietu Asystent firmy) otrzyma aż 40% rabatu na okres 2 miesięcy. Czas trwania promocji: od 6 do 31 grudnia 2023 r. Zasady skorzystania z promocji:– Z promocji mogą skorzystać tylko nowi Klienci, nie posiadający płatnych pakietów SaldeoSMART.– Promocja dotyczy wyłącznie pakietów wersji online.– Promocja nie obejmuje pakietu Asystent firmy.– Promocja nie łączy się z innymi promocjami.– Promocja nie obejmuje usługi wdrożenia, a w przypadku Pakietu Ekspert konfiguracji i analizy obiegu dokumentów.– Po okresie 2 m-cy, jeśli Klient nie zrezygnuje z usługi, otrzyma pełną fakturę za abonament na kolejne miesiące zgodnie z obowiązującym cennikiem.– Przy składaniu zamówienia zakupu pamiętaj, aby twój opiekun handlowy wpisał kod promocyjny: MIKOŁAJKI2023. Co możesz zyskać z SaldeoSmart? ZyskAI czas z automatyzacją rozrachunków i rozliczeń . UsprawniAI obieg dokumentów: korzystaj z wygodnej i bezpiecznej formy prowadzenia dokumentacji firmowej, zyskAI pełną kontrolę nad ich przepływem.

przeczytaj więcej ->
Saldeo

Nowości w Saldeo

W poniższym wpisie przedstawiamy podsumowanie wszystkich nowości i usprawnień, które w ostatnim czasie zostały wprowadzone w programie Saldeo. Z artykułu dowiedzieć się można o: Przelewy walutowe-dodano 2 nowe banki KSeF – nadruk na fakturze oraz pobieranie faktur z KSeF do XML Blokowanie możliwość logowania dla klientów biura rachunkowego Szybszy dostęp do edycji użytkowników Poprawa odczytu wyciągów bankowych Nowe widoki w zakładce raporty Odświeżona zakładka kadry Nowy widok liczby kredytów Przelewy walutowe Do funkcji przelewów walutowych dodane zostały kolejne banki, które były najbardziej popularne wśród użytkowników: Bank Pekao S.A. oraz BNP Pribas. Link do filmu na temat przelewów walutowych: Tutaj KSeF – nadruk na fakturze, pobieranie faktur z KSeF do XML Specjaliści Saldeo stale pracują nad rozwojem funkcji związanych z KSeF-em. Starają się jak najbardziej uprościć korzystanie z rządowego systemu w aplikacji. W tym celu dodany został nowy parametr dla administratorów. Mogą oni określić dla swojej firmy lub firmy – klienta

przeczytaj więcej ->
KSeF

KSeF – najważniejsze informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur

Wiadomo już, że Krajowy System e-Faktur stanie się obowiązkowy. Zmienią się zasady wystawiania faktur, a wszyscy przedsiębiorcy i księgowi będą musieli je opanować. Po przeczytaniu poniższego artykułu stanie się jasne, że razem z Saldeo przejście drogi od papieru do faktury ustrukturyzowanej będzie znacznie prostsze. Podstawowe pojęcia Jak zacząć korzystać z nowego systemu? Wystawianie i wysyłanie faktur Pobieranie faktury z KSeF Korzyści posiadania Saldeo Podstawowe pojęcia Na początek warto się zapoznać  z najważniejszymi pojęciami dotyczącymi KSeF. Po pierwsze Krajowy System e-Faktur to system teleinformatyczny wprowadzony przez Ministerstwo Finansów. Służy on m. in. do wystawiania, udostępniania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych. Natomiast faktura ustrukturyzowana to faktura, która została wystawiona za pomocą platformy Krajowego Rejestru e-Faktur (KSeF) i posiada unikalny numer ID. Dodatkowo nazwa faktura ustrukturyzowana jest związana z faktem, że musi być zgodna ze schematem struktury danych, które to ustaliło Ministerstwo Finansów. Faktura ustrukturyzowana ma format XML, który jest zgodny ze strukturą logiczną

przeczytaj więcej ->
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)
Scroll to Top